Hizmetlerimiz

Bilgi Alın

Dijital Atölye

Yaratıcı Tasarımlar

Atölyelerimizin en renklisi. Markanızın ihtiyaç duyduğu tüm estetik dokunuşları tasarım atölyesinde gerçekleştiriyoruz. Hedef kitlenize en doğru mesajları, kaliteli tasarımlar ile ulaştırıyoruz.

Web Site Tasarım

Web sitesi markalaşmak adına atılması gereken en önemli adımlardan biridir. Markanızın web sitesi sizin potansiyel hedef kitlelerinize açılan en önemli kapınız ve vitrininiz. Web sitesinde markaya ve ürünlere dair hangi bilgilerin nasıl verileceğini kararlaştırmak, içeriklerin ve site kimliğinin tasarlanması bir süreç gerektirir. Bu sürecin uzman ekipler tarafından yürütülmesi önemlidir. DMK Dijital Atölyesi uzman ekibiyle danışmanı olduğu tüm markalara web ortamında rakiplerinden önde olma fırsatı tanıyor. Biz bir web sitesini tasarlarken bunu hem bir tasarım süreci hem de web sitesinin ulaşılabilirlik adımlarını markanızın kimliğine ulaştıran bir anlayış benimsiyoruz. Söz konusu web sitenizin hem tasarımı, hem içerikleri hem de SEO (arama motoru optimizasyonu) iyi kurgulanmalı ve hedef kitleye verdiği mesajlar itibariyle yeterli ve etkili olmalı. DMK bir web sitesi hazırlarken tüm bunları dikkate alarak müşterilerine üst düzey web tasarım hizmeti veriyor.

Dijital Sosyallik

Günümüzde sabah uyandığı anda yüzünü yıkamadan önce yaptığı ilk iş sosyal medyaya girmek olan insanların oranı %32. Bu şu anlama geliyor; her marka dijital alanda hedef kitlesiyle sosyalleşmeyi mutlaka bilmeli. DMK’nın dijital sosyallik çalışmalarının çıkış noktası tam olarak bu. Bize göre tüm markalarımızın ana odak noktalarından birisi dijital ortam. DMK ile çalışan her markanın hedef kitleleriyle buluşma noktalarından en büyüğü dijital ortam olacaktır. Biz bir markanın potansiyel müşterileriyle iletişiminin sürekli olarak devam etmesi gerektiği gerçeğine büyük önem veriyoruz. Bu nedenle dijital atölyemizde markaları dijital ortamda sosyalleştirme çalışmaları yapıyoruz ve markanızı insanlaştırıyoruz, yaşayan bir yapı haline getiriyoruz.

Dijital Pazarlama

DMK Dijital Atölyesi’nde dijital pazarlama alanında markaların rakiplerinden sıyrılarak pozitif veriler elde etmelerine büyük katkı sağlıyoruz. Her büyüklükteki işletme satış konusunda sektöründeki rakiplerine kıyasla geride kalabilir. Dijital pazarlama ve web ortamındaki kanalları iyi kullanarak markaların kendilerini göstermelerini, kendilerini tanıtmalarını sağlıyor ve hedef kitleyle ilişkilerini geliştiriyoruz. Blog, sosyal medya yönetimi , online PR kampanyaları, online katalog, online broşür ve daha birçok materyal yaratarak günümüzde hızla yükselen internet üzerinden satış oranlarını markalar adına avantaja çevirirken dijital pazarlama kanallarını açıyor ve aktif olarak kullanılmalarını sağlıyoruz.