Hizmetlerimiz

Bilgi Alın

Kafa İşler

Yaratıcı Tasarımlar

Burada bizimle çalışan markaların rakiplerinde olmayan imkanlar ile öne çıkmalarını sağlıyoruz ve size dair oluşmasını istediğiniz görüşleri bizzat yaratıyoruz. Kafa işlerde sizinle bazı sırlar paylaşıyoruz ve güzel farklar yaratıyoruz.

Saklık Sektörüne Özel

Günümüzde sağlık sektöründe başarı pazarlama kuralları ve reklam stratejileriyle mümkün. DMK’nın sağlık alanında pazarlama ve iletişim tecrübesi yüksek kadrosu, sektörün gerektirdiği ve kullanım alanı sağladığı tüm reklam hizmetlerini müşterilerine sağlıyor. Web sitesi tasarımı ve yönetimi, kurumsal kimlik tasarımı, e-mail pazarlama, video film ve fotoğraf çekimleriyle stüdyo çalışmaları, sosyal medya yönetimi, dijital PR kampanyaları, tüm konvansiyonel mecralarda reklam yönetimi, medikal içerik üretimi gibi çalışmaları başarılı ekibimizle yürütüyoruz.

Yazılımsal Projeler

Mobil uygulama, UI UX tasarım, endüstriyel yazılımlar, işletme sistemleri, web sitesi tasarımı, SEO optimizasyonu, akıllı CRM, bilgisayar programcılığı ve daha birçok yazılımsal üretim gerektiren alanda DMK ekibi markanın söz konusu ihtiyaçlarını marka kimliği ve amaçları paralelinde hazırladığı, spesifik hedeflere ulaşabilen, başarılı ve tatmin edici tasarımlarla karşılıyor.

Akıllı CRM

Akıllı CRM markaların müşteriyle aralarında devam eden iletişimlerinin verilerle açıklanıp anlaşılması ve gerekli pozisyonu almalarını sağlayan bir sistemdir. Akıllı CRM bir yazılımdır ve markanızın ürettiği tüm değer ve hizmetlerin takibini gerçekleştirdiğiniz bir sistem olarak başarınızı doğrudan etkiler. DMK danışmanı olduğu markalara verdiği akıllı CRM hizmetiyle rakiplerinden sıyrılmalarını sağlayacak önemli bir yönetim aracı sunuyor. Akıllı CRM ekranınızdan tüm satış stratejilerinizi belirlerken otomatik olarak gerçekleştirilecek komutları yine akıllı CRM sisteminize bırakabilirsiniz. Akıllı CRM ile standart bir CRM yazılımına kıyasla daha hızlı ve etkili hamleler yapabilirsiniz. DMK’nın yazılım alanında sunduğu yenilikçi çözümlerden birisi olan akıllı CRM marka ve ürün yönetiminde sizi rakiplerinizin önüne taşıyacak hamleler yapabilmenizin önünü açar.