Hizmetlerimiz

Bilgi Alın

Stüdyo

Yaratıcı Tasarımlar
DMK Stüdyosu bir Hollywood değil elbette. Ancak markanız için her şey var burada. Yaratıcı bir ekip, iyi ekipmanlar, doğru planlar, yaratıcı adımlar ve ulaşılan hedefler.

Video Film Yapımı

Potansiyel müşterilerinizle en yakın olabileceğiniz, markanızı, ürün ve hizmetlerinizi onlara en verimli haliyle anlatabilmenin en etkili yollarından birisi video çalışmalarıdır. DMK bünyesindeki stüdyosuyla sizin için yüksek kalitede profesyonel video film çalışmaları hazırlıyor. Hedef kitlenize anlatmak istediğiniz tüm mesajlarınızın akılda kalıcılığını ve etkisini DMK stüdyosunda en yüksek seviyelere getiriyoruz. Tüm video prodüksiyonlarımızı başarılı sanat yönetmenleri ve modern teknik imkanlarımız sayesinde hem göze hem de kulağa her anlamda hitap eden birer estetik pazarlama aracına dönüştürüyoruz.

Fotojenik İşler

Reklam görsel estetik kaygısı güdülmeden gerçekleştirilemez. En azından biz böyle düşünüyoruz. Gerçekleştirdiğimiz her bir reklam çalışmasının görsel kalitesinin verdiğimiz mesajın niteliği ne olursa olsun yüksek seviyede olması gerektiğini düşünüyoruz. DMK olarak yarattığımız herhangi bir görsel reklam materyalinin estetik ve fotojenik kalitesini çok önemsiyoruz. Bunu ajansımızın imzalarından biri olarak görüyoruz.

Masaüstü Yapımlar

Markaların ihtiyacı olan katalog, dergi, hareketli açık hava reklamı, tanıtım videosu, dijital banner tasarımı, bilgilendirme broşürü, flyer (el ilanı) hatta kitap gibi birçok materyal dijital ortamda gerçekleştirilen masaüstü yapım çalışmalarıyla üretilir. Bu materyaller geleneksel pazarlama yöntemlerinin bir kampanyada kullanılması kararıyla birlikte oluşturulur ancak her masaüstü yapım materyalinin niteliği ve etkisi aynı olamaz. Örneğin bir katalog çalışmasının müşteriye ulaşması o katalogda yer alan ürünlerin satın alınması anlamına gelmez. DMK Stüdyo’da satın alımın gerçekleşmesi için şart olarak gördüğümüz görsel ve içeriksel kalite üzerinde çalışıyoruz. Herhangi bir masaüstü yapımı tasarlarken bunun sadece hedefe ulaşmasını yeterli görmüyor, aynı zamanda markaya katkı sağlaması ve markayı doğru tanıtması gerektiğini düşünüyoruz.