Hizmetlerimiz

Bilgi Alın

Tasarım Atölyesi

Yaratıcı Tasarımlar

Atölyelerimizin en renklisi. Markanızın ihtiyaç duyduğu tüm estetik dokunuşları tasarım atölyesinde gerçekleştiriyoruz. Hedef kitlenize en doğru mesajları, kaliteli tasarımlar ile ulaştırıyoruz.

Yaratıcı Tasarımlar

Biz reklam kampanyaları hazırlarken her şeyden önce markanız için alacağımız sonuçlara ve elde edeceğimiz pozitif verilere odaklanırız. Bu verilere doğru elimizdeki yaratıcı fikirlerimizle yürüyoruz. Yarattığımız herhangi bir reklam materyalinin yaratıcılıktan uzak olmasına göz yummuyoruz. Aksi taktirde içimiz rahat etmez. Markanızın kurumsal kimliğinde de, video filminde de, sloganında da, sosyal medya içeriklerinde de yaratıcılık seviyesinin belirlediğimiz düzeyin altında kalmasına seyirci kalamayız. Markanızın ve ajansımızın elinde olan tüm materyallerin yaratıcı anlamda tatmin edici seviyede olması hepimiz için motivasyon kaynağı. DMK Tasarım Atölyesi’nde bu motivasyon kaynağından bolca var.

Kurum Kimliği

Bir kurumsal kimlik çalışmasının potansiyel hedef kitlenin zihninde oluşturduğu algının bir insanın yüzüne bakıldığında edinilen fikirlerden ve yargılardan farksız olduğunu düşünüyoruz. Böyle düşündüğümüz için de kurumsal kimlik çalışmalarını sürdürürken markanıza ilk defa temas eden bir potansiyel müşterinin neler hissedeceğini, markanız ve ürünleriniz hakkınızda neler düşünmeye başlayacağını hayal ederek çalışıyoruz. Öngörülerimize güveniyoruz. Nitelikli yaratıcı tasarımlarımızı hedef kitlelerin beklentileriyle aynı potada eritiyoruz. Bir kartvizit ve internet reklamı aynı etkiyi ve algıyı yaratabilmeli. Bunun için kaliteli kurumsal kimlik çalışmaları hazırlıyoruz.

Baskılı Üretim

DMK Tasarım Atölyesi herhangi bir mecra ayırt etmeksizin reklamın olduğu tüm alanlarda yarattığı konseptlerde bütünlüklü çalışmalar ortaya koyuyor. Her bir reklam alanındaki çalışmasının bir diğeriyle aynı tasarım kalitesinde ve belirlenen stratejiyle hedef kitle odağında olmasına daima özen gösteriyor. Baskılı üretim çözümleriyle birçok tanıtım materyaline aktardığı marka rengi, logosu, sloganı ve benzeri mesajı potansiyel müşteri kitlesine başarıyla sunuyor.