DMK Ajans | 360° Pazarlama ve İletişim

UZAKTAN EĞİTİM PLATFORMLARININ AVANTAJLARI

  • Zaman Yönetimini Kolaylaştırması

Bir eğitim kurumuna gitmek için yolda harcayacağınız zaman, hatta evden çıkmadan önce yapacağınız hazırlıklara ayırdığınız dakikalar bile çok kıymetli. Bu kadar zaman tamamen size kalır. İsterseniz size kalan vakitlerinizin toplamına eş değer bir başka online eğitime bile katılabilirsiniz. Zaman sizin.

  • Online Eğitim Programlarının Daha Uygun Fiyatlı Olmaları

Belki çok mantıklı gelmeyebilir ancak küçük bir araştırma ve karşılaştırmalar sonucunda aynı eğitimlerin dijitalde çok daha uygun fiyatlara verildiğini siz de göreceksiniz. Bu maddeyi eğitimin verildiği binanın kira, fatura ve benzeri giderlerini dahi düşündüğünüzde daha iyi anlayacaksınız.

  • Ev Konforu

Ev en büyük ve en güvenli konfor alanınız. Ayrıca evinizde istediğiniz rahat giysilerinizi giyerek, bir yandan yemeğinizi yerken veya çayınızı içerken eğitiminizi sürdürebilirsiniz. 

  • İçeriklerin Daima Elinizde Olması

Dijital ortamda aldığınız eğitimlerin neredeyse tamamında, içerikler eğitimin sona ermesinin ardından sizin olur. Bazı platformlarda “Lifetime Access” adı verilen bu imkan sayesinde istediğiniz zaman eğitmeninizin size aktardığı bilgileri aynen dinleyebilir ve üzerinden geçebilirsiniz. Tüm eğitim içeriğinin eğitim sonrasında tamamen sizde kalması büyük avantajdır. Bu daha iyi anlama ve pekiştirme imkanı açısından büyük rahatlık ve kolaylık sağlar.

Özgeçmişinize ekleyeceğiniz yeni sertifika ve yeteneklere dijital ortamlarda daha kolay ve daha konforlu bir ortamda ulaşabiliyor olma hissi sizi daha çok eğitime katılmaya teşvik edecektir. Bu kariyer gelişiminize hız katabilir.

Markanızı bizimle birlikte büyütmek için